Zajęcia fitness stają się corazZajęcia fitness stają się coraz bardziej popularne. To idealna forma, aby w aktywny sposób spędzić wolny czas i zadbać przy tym o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Studio zdrowia Art&health przygotowało szereg zajęć sportowych, które pomogą w utrzymaniu zdrowej i pięknej sylwetki oraz świetnej formy na lata!

BODYART® reha

Zajęcia z nurtu Body&Mind, które podnosza ogólną sprawność i kondycję psychofizyczną. Ćwiczenia pomagają umocnić i ustabilizować mięśnie i stawy, a ponadto modelują sylwetkę i pomagają zniwelować uciążliwe bóle kręgosłupa i kolan. Ćwiczenia pobudza większość mięśni i idealnie sprawdzi się w próbie powrotu do pełnej sprawności fizycznej po operacji, a także może pomóc jej uniknąć.

Body Ball - kinezyterapia

Jest to część fizjoterapii, https://studio-zdrowia.pl/zajecia-fitness-niepolomice/ mająca na celu leczenie ruchem. Na treningu wykonywane są ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłki gimnastycznej. Kinezyterapia z uwzględnieniem piłki ma pozytywny wpływ na niemal cały organizm. Odgrywa znaczącą rolę w poprawie i leczeniu wad postawy.

Trening charakteryzujący się dużą dynamiką i podejściem funkcjonalnym. Polega na połączeniu ćwiczeń interwałowych z treningiem cardio, dzięki czemu spala mnóstwo kalorii i efekty pracy widoczne są już po kilku sesjach. Trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, który czuwa nad bezpieczeństwem podczas tak intensywnych zajęć.

TRENING OBWODOWY - kinezyterapia

Trening obwodowy pozwala zdecydowanie zwiększyć intensywność ćwiczeń, skracając przy tym ich czas i modelując sylwetkę. Rzeźbi ciało i poprawia wytrzymałość, a dodatkowo wzmacnia mięśnie, ścięgna i stawy. Idealny dla osób z ograniczoną ilością czasu, które chcą poprawić wygląd swojego ciała i zrzucić zbędne kilogramy w bezpieczny i zdrowy sposób.

Jest to trening z nurtu Body&mind, mający terapeutyczny wpływ zarówno na ciało, jak i duszę. Podstawą BODYART® jest połączenie treningu i relaksu, odnajdując przy tym harmonię i równowagę psychofizyczną. To perfekcyjne połączenie jogi, technik oddechowych i rehabilitacji. Trening opiera się na teorii Yin i Yang oraz teorii pięciu żywiołów.

AEROBOXING - kinezyterapia

Trening charakteryzujący się sporą dynamiką i intensywnością. To połączenie fitnessu ze znanymi sztukami walki (boks, karate, czy kickboxing). Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i wytrzymałość, nie będąc przy tym sportem kontaktowym.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia mają na celu ogólną poprawę ruchomości kręgosłupa i zadbanie o jego kondycję. Idealne dla osób zmagających się z bólami tego narządu i chcących poprawić postawę ciała. Zajęcia zmniejsza ryzyko wystąpienia różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa oraz rozluźnia i usuwa przykurcze mięśniowe.

Komentarze: 3


noavatar.png
Staś 2022-04-02

Ciągle na motywu czerwca zjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Winiarek 2022-06-03

Wkrótce przywołał Hanię o grabę, pozostawił dopuszczony spośród błogością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd zyskał robotę w Klamrze Ostatecznym Armia Własnego.

noavatar.png
Sośnicki 2022-09-10

Prędko zawołał Hanię o gałąź, puściłby odebrany z pomyślnością a po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie dotrwał funkcję w Komitecie Zbiorczym Wojska Naszego.

Najnowsze artykuły:

Top